Mytí výloh

Mytí a leštění výloh

Firma Výškové práce Brno zajišťuje mytí a čištění výloh již řadu let. Tým našich profesionálních umývačů výloh Vám zajistí kvalitně čisté výlohy. Umytí nezaměřujeme pouze na běžně znečištěné výlohy, čistíme i výlohy od silných nečistot, které vznikly dlouhodobým neumýváním, nebo od nečistot po stavebních úpravách. Čištění jakkoliv velkých ploch výloh je možné zajistit do druhého dne. Mytí a čištění výloh realizujeme v několika programech. Nejvyužívanějším programem je servisní čištění. Tento program je využíván našimi dlouholetými zákazníky obchodních center. Zákazníkům zajišťujeme čištění v servisním cyklu 1x za 14 nebo za 30 dnů. Dále je možno mytí výloh provádět i v servisu 1x 90 dní a 1 x 120 dní, nebo nepravidelně v časech, které si zvolí sám zákazník. Náš servisní systém je nastaven automaticky a naši zaměstnanci chodí pravidelně čistit a umývat výlohy. Po kontrole je potvrzen výkaz o provedené práci, na jehož základě se fakturuje kvartálně. Naše firma zajišťuje servisní čištění pro velké i malé firmy po celém území České a Slovenské republiky, v Rakousku a v Německu. Je možné toto čištění a mytí výloh realizovat i mimo obchodní centra pro širokou řadu zákazníků.Naši odborně kvalifikovaní pracovníci dokážou umýt jakkoliv velkou prosklenou plochu. K dokonalému provedení mytí výloh využíváme tzv. trik suchého leštění

 

Náš postup, který pro mytí výloh používáme, je velmi jednoduchý. Při mytí výloh je důležité na začátku dobře umýt profesionálně saponátovým roztokem a odmastit skla. Nepoužíváme žádné leštící přípravky a poté, co jsou skleněné plochy kvalitně vyčištěny, leštíme povrch pouze suchou bavlněnou plenou. Tímto jednoduchým trikem, že se výlohy vyleští na sucho, výlohy jsou prakticky 100% čistá a pokud se postupně znečisťují a zapráší se, jedná se o souvislou vrstvu a znečištění není tak viditelné. I když už jsou výlohy částečně špinavé, máte pocit, že jsou pořád skoro čisté. Pokud použijeme leštidlo, budou za jistý čas na výloze vidět kola a tahy jak se výlohy leštily. Mytí výloh provádí naše mezinárodní firma Výškové práce Brno ve všech obchodních centrech. V jednotlivých obchodních centrech zajišťují profesionální služby naši pověření a proškolení zaměstnanci, kteří jsou u nás zaměstnáni v hlavním poměru. Nezaměstnáváme brigádníky. Na tuto skutečnost jsme hrdi. Mytí výloh provádíme pro naše zákazníky v systému servisního čištění. U provozoven které se nově otevírají, zajišťujeme mytí výloh před otevřením provozovny dle přesného požadavku našeho zákazníka. Toto první mytí výloh po malování, řemeslnících a řemeslech jsme schopni vykonat v jakémkoli určeném čase.

Mytí a čištění výloh ve výškách

Pokud realizujeme mytí a čištění výloh ve výškách, používáme k tomu speciální techniku. Jedná se o horolezeckou a speleologickou techniku, o hydraulická ramena a vysokozdvižné plošiny. Pro tuto práci jsou naši zaměstnanci odborně proškoleni a používají velmi kvalitní prostředky pro mytí výloh. Zdůraznit také musíme, že k provedení zakázky nikdy nevyužíváme brigádníky z různých agentur. Naši zaměstnanci jsou bezúhonní a samozřejmě námi důkladně prověřeni. Náš tým certifikovaných horolezců je odborně vyškolen dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

Odstranění polepů ze skleněných povrchů

Nepoškození skleněné plochy je zajištěno použitím korundové žiletky s průměrem nejméně 10 cm. V současné době se montují a osazují tabule prosklených ploch, které na svém povrchu mají speciální jemně kovovou vrstvu, která může být neodborným zásahem čištění výloh a prosklených ploch nenávratně poškozena. Velmi často se již stalo, že odstraňovaný polep nebo hrubá nečistota z výloh nebo prosklených ploch byl čištěn jiným nástrojem než širokou, velmi ostrou korundovou žiletkou a došlo k nenávratné škodě, výlohy a prosklené plochy byly poškrábány a zničeny. Není neobvyklé, že mytí výloh a prosklených ploch provádí neodborně nezaškolený pracovník, který provede poškrábání výloh takovým způsobem, že jsou rýhy na výlohách a prosklených plochách zcela viditelné.

Nejčastěji jsou patrné a viditelné škody na vyčištěných výlohách a prosklených plochách po nasvícení výloh a prosklených ploch reflektory. Nikdy nedovolte odstraňovat plakáty, polepy, folie z výloh a prosklených ploch nezaškolenými zaměstnanci, kteří na tuto práci nejsou vybaveni potřebným nářadím. Naši zaměstnanci při odstraňování tvrdých nečistot nebo minerálních usazenin způsobených atmosférickými spady vždy používají odborné nářadí a to korundové žiletky. Velká plocha žiletky, nejméně 10 cm, nikdy okno nepoškrábá. Naše profesionální firma dokáže velmi kvalitně z vašich výloh bez jakéhokoliv poškození odstranit folie a výlepy, seškrabeme veškeré lepidlo, které je zbytkem po stržení a odstranění folií. Odstraňujeme a strháváme polepy, reklamy, jednorázové polepy akcí, reklamní bannery, stavební polepy, polepy pylonů, folie ve výškách.

Nano vrstva

Impregnace výloh

Chcete mít dokonale čisté výlohy s dlouhotrvajícím účinkem a máte skleněné plochy a loga na špatně přístupných místech? My máme pro Vás snadné řešení jak udržet Vaše výlohy a loga dlouhou dobu čisté. Firma Výškové práce Brno se specializuje na kompletní mytí, čištění, leštění skleněných ploch včetně jejich impregnace. Zaměstnanci naší úklidové firmy jsou proškolení profesionálové, kteří vědí jak správně, systematicky a kvalitně ošetřit povrchy. Mytí výloh a nanášení hydrofobní impregnace provádíme jak ve výškách z vysokozdvižné plošiny, z lešení, tak i horolezeckou technikou dostaneme se i na nestandardně přístupná. Naši hydrofobní nanotechnologickou impregnaci na skla aplikujeme pomocí technologie GlasProtect – GSP. Zásadní mírou snižuje náklady na údržbu skel, prodlužuje její životnost a vylepšuje optický vzhled. Je určena především na střešní okna, skleněné fasády, solární panely, skleníky, prosklené výlohy, na skla hladká a na menší plochy skel s jemným ornamentem.

 

Zabraňuje uchycení plísní, vodního kamene a vzniku skvrn od rzi, chemikálií – solí, kyselin i zásad do hodnoty pH13. také chrání sklo před nepříznivým vlivem UV záření. Tato technologie je dvoufázová hydrofobní nanotechnologická impregnace na lihové bázi. Má ochranný účinek proti vodě a špíně založený na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. GlasProtect způsobuje hydrofobizaci, olejofobizaci a samočistící schopnost ošetřeného skla. Tato Nano vrstva je odolná teplotám do cca 450°C. Spojením nano částic s podkladem je vytvořen absolutně spolehlivý ochranný mechanismus pro povrch. Nano formátovaný povrch zůstává ovšem paropropustný. To nám umožňuje vytvořit díky nanotechnologii hydrofobní, olejofóbní a acidofobní úpravu povrchu. U impregnace GSP garantujeme záruku 2 roky. Životnost je podmíněna klimatickými podmínkami, předpokládaná životnost dle klimatické námahy je zpravidla delší 4-5 let.