Výškové práce

Čištění fasád ve výšce s pomocí horolezecké techniky

Firma Výškové práce Brno jako jediná úklidová firma v České republice, na Slovensku a nově i v Rakousku zajišťuje komplexní výškové práce a servis širokého spektra, nabízíme našim zákazníkům i umývání a čištění fasád budov a prosklených objektů. Nabízíme nejen klasické umývání oken a kovových konstrukcí ve výškách, ale také čištění fasád vysokých budov. Na lehce přístupná a níž položená místa používáme teleskopické tyče (až 9m), výškové práce provádíme pomocí žebříků, vysokozdvižných plošin, či horolezecké techniky. Snažíme se volit vždy ta nejrychlejší a nejekonomičtější řešení. Na provádění všech výškových prací horolezeckou technikou mají pracovníci absolvované školení pro odborné provádění výškových prací. Všichni naši horolezci jsou certifikovaní a vyškolení dle platné vyhlášky § 134 odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. Zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a zdraví při práci. Také mají s výškovými pracemi mnohaleté zkušenosti a při práci vždy pečlivě dbají na zásady bezpečnosti. Výškové mytí oken, fasád, konstrukcí jsme schopni zajistit po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

Provádíme výškové práce čistění omítek, fasád a pláště budov, tmelíme a realizujeme i drobné opravy fasád a omítek. Na malby a na opravy fasádách používáme kvalitní fasádní barvy firmy Weber, který nabízí širokou paletu barevných odstínů splňující nejen moderní technické, ale i aktuální architektonické požadavky. Aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií po celém území České republiky. Váš dům nebo jiný objekt kompletně zbavíme jakéhokoliv znečištění na zdech jako například graffiti, skvrn od barev, organických nečistot, atd. V odstraňování graffiti máme mnohaleté zkušenosti a naše technologie má 100% úspěšnost.

 Více o odstraňování graffiti se dozvíte v sekci na našich webových stránkách. Při běžném znečištění, fasády umýváme ve výšce ručně v ceně od 44,-Kč/m², na fasády silně znečištěné používáme vysokotlakou pistoli za použití aktivní čistící složky Flamil super 3 VE VÝŠCE od 64,-Kč/m². Jestliže se objeví skvrny, které nejdou odstranit žádnou technologií, doporučujeme opravu fasády nanesením vhodné barvy VE VÝŠCE od 290,-Kč/m². Navštivte naše webové stránky a v sekci antigraffiti, najdete více informací o ochraně fasád a prevenci před graffiti. Pokud se na Vašem objektu často vyskytují graffiti a nebo jiné druhy znečištění, nejvhodnějším řešením je antigraffitová ochrana, která spolehlivě ochrání Vaši fasádu.

Čištění fasád dostupných ze země

Výškové práce provádíme při čištění fasád mytím, tlakovým mytím, tlakovým mytím s aktivní čistící složkou, tlakovým mytím sodou – systémem zásobníku Armex. Čištění také provádíme pískováním interiérů a exteriérů budov, krovů a stropů. Tímto způsobem dokážeme vyčištit vše zašlé. Provádíme pískování granitem, pískování lehkými abrazivy – vlašskými ořechy, pískování speciální pískovačkou W/125 s řiditelným tlakem, na pískování a restaurování soch, historických objektů, na pískování citlivých přírodních materiálů, pískovce, vápence, opuky, travertinu, teraca. Máme rozsáhlé zkušenosti z oblasti odstraňování graffiti, čištění fasád a souvisejících služeb, například pří odstranění graffiti z povrchu neošetřeného ochranným nátěrem je úspěšnost 60-90%.

 

 

Pro úplnou spokojenost zákazníků nabízíme alternativní řešení v podobě nátěru fasádní barvou. Při částečném natírání fasády, například zatírání stínu po odstraňování graffiti musíte brát v potaz znečištění zbylé části objektu – vždy to bude vidět. S kvalitními barvy firmy Weber jsme schopni zajistit 90% shodu barvy nátěru se stávající barvou fasády a natření jakkoliv velkých ploch, i ve výškách. Při nátěru je v ceně zahrnuto i čištění fasády vysokotlakou vodou (ve stejné výměře jako nátěr, pokud není jiná domluva)

Postavební úklid

Naše služby zahrnují i většinu druhů postavebního úklidu. Zbavíme prostory prachu po řemeslnících a nečistot po malování, důkladně umyjeme všechny skleněné plochy a jiné omyvatelné povrchy, strhneme polepy, nakonec hloubkově vyčistíme, popřípadě i navoskujeme podlahu. V těchto činnostech má náš tým kvalitní zkušenosti zejména z nákupních center, kde našim klientům tyto služby poskytujeme pravidelně po rekonstrukcích nebo před otevřením nové provozovny. Firma Výškové práce Brno disponuje dostatečným počtem kvalifikovaných pracovníků, proto pro nás není problém zajistit rychlý úklid jakkoliv rozsáhlých prostor kdekoliv na území Čech a Slovenska.

pískování granitem

Další činnosti mezinárodní firmy Výškové práce Brno:

Provádíme tepování a strojové čištění koberců, strojové čištění podlah, voskování podlah, ruční tepování čalouněného nábytku, sedacích souprav, matrací, postelí, mytí a čištění oken a výloh, prosklených stěn budov a provozoven, opaxitové obklady, log, poutačů, skleněných portálů, vývěsních štítů, skleněných podkladů log, prosklených a skleněných výtahů a zdviží, skleněných a prosklených zábradlí, zábran a plotů, skleněných a prosklených stropů a podlah, epoxidové podlahy – stěrky, zrcadel a zrcadlových stěn, mříží a rolet, hladkých stěn, skleněných světel a lustrů, všech rozvodů vody, klimatizace, elektřiny, plynu, odpadů nad prodejní plochou. Sundání, stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí všech polepů, lepidel, silikonů, barev po přestavbách a rekonstrukcích prodejen a provozoven v obchodních centrech a na ulicích měst. Stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí folií, ochranných folií, samolepek, bannerů, reklamních polepů a polepů akcí. Oškrábání a vyčištění barev a silikonů po rekonstrukcích výloh a zbytků lepidel po stržených polepech, foliích, polepech reklam a polepech akci korundovými žiletkami.

 

Mytí a čištění oken, výloh a prosklených ploch po malování, řemeslech, malířích, rekonstrukcích, stavbě, přestavbě, výměně skel a výloh, před otevřením provozovny, při otevření nové provozovny a obchodu. Mytí a čištění oken v domácnosti, ve firmě, v obchodě, provozovně, v bytě, na domě a v rodinném domě. Umývání a čištění plastových oken, kastlových oken, balkonových oken, ventilaček, střešních oken, neotvíratelných oken, skleněných stěn, výtahů, kanceláří, garážových vrat. Servisní mytí a čištění oken a výloh. Jednorázové mytí a čištění oken a výloh. Nárazové mytí oken, výloh, log, poutačů, vývěsních štítů, mříží, rolet, žaluzií, venkovních předokenních žaluzií, zrcadel, zrcadlových stěn, reklam, solárních panelů, výloh provozoven obchodních center. Naše služby provádíme po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.