Mytí oken

Nanotechnologické ošetření oken

Nanotechnologie na Vašich oknech zajistí dokonalý výhled a zároveň díky impregnaci odpuzuje vodu, chemikálie a další nečistoty, které materiály poškozuji. Vsaďte na novou metodu i v oblasti péče o okna a hned poznáte v čem se liší od klasických metod. Náš systém mytí oken s následnou impregnaci na skla aplikujeme pomocí technologie GlasProtect, jedná se o tzv. nešpinavou úpravu skel s dlouhotrvajícím účinkem. Tato technologie impregnace je dvoufázová na lihové bázi. Má ochranný účinek založený na principu lotosového efektu. Nanotechnologická úprava umožní udržovat sklo čisté, bez častého umývání. Nano vrstva je extrémně odolná a trvanlivá. Jedno ošetření ochrání Vaše  okno až na 5 let.

 

 

Vlastníte nová plastová či dřevěná okna a chcete prodloužit jejich životnost a zachovat stále nový vzhled? Řešení pro Vás představuje impregnace oken, kterou vám rádi poskytneme. Firma Výškové práce Brno se dlouhodobě specializuje na kompletní mytí, čištění, leštění skleněných ploch včetně jejich impregnace. Používáme moderní techniku a účinné a zároveň šetrné čistící značkové prostředky, zaměstnáváme spolehlivé zaměstnance.

Další služby firmy Výškové práce Brno:

Dále nabízíme široký okruh prací, které provádíme odborně a to hloubkové čištění-tepování koberců a veškerého čalounění strojovou metodou, strojové čištění podlah, a to: dlažby, linolea, marmolea, lité podlahy, plovoucí podlahy, kamenné i přírodní podlahy, voskování podlah, odstraňování graffiti nebo nanášíme ochranu antigraffiti aj. Zajistíme Vám pečlivý úklid v souladu s Vašimi požadavky a nároky. Pokud si stále nevíte rady, nebo máte zájem si naše služby objednat kontaktuje nás.

Kvalitně provedené služby

Provádíme také služby jako mytí-čištění a leštění oken ve výškách nebo mytí čištění rolet, lamel, žaluzií a markýz. V poslední době je velmi žádanou službou mytí, čištění a leštění oken, kterou jsme schopni zajistit v jakoukoliv denní dobu po celý rok. Nejčastějším servisním cyklem je mytí výloh 1x za 14 nebo za 30 dnů, ale také nepravidelně. Součástí mytí oken je, že Vám strhneme a odstraníme všechny polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery, tak aby skleněná plocha zůstala čistá. Mytí a čištění oken realizujeme tzv. trikem suchého leštění. Naše firma zásadně nepoužívá leštící přípravky. Postupujeme tak, že důkladně umyjeme a očistíme skla nahrubo. Následně mytí a čištění skel oplachujeme na čisto. Celkovou očištěnou plochu necháme proschnout a následně leštíme dosucha čistou bavlněnou plenou. Tímto postupem docílíme, že na oknech nezůstanou kruhy a tahy po leštidlech a Vaše skla zůstanou zářivě čistá po dlouhou dobu. Mytí oken, výloh, a prosklených ploch ve výšce provádíme pomocí horolezecké a slaňovací techniky, nebo z hydraulických ramen montážních plošin.

leštící přípravky