Naše úklidová firma nabízí širokou škálu úklidových služeb, jako je čištění koberců a podlah, odstraňování plísně a graffiti a mytí oken a výloh. Dnes bychom se chtěli více zaměřit na naše čištění podlah, které realizujeme strojovou metodou. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění.

strojové čištění podlahVe většině…

Ve většině případů používáme následující postup. Nejdříve podlahu kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Ve většině případů našich zakázek pracujeme se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii.

Jakmile…

Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou vyčistíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Je navíc velice šetrný, takže se nemusíte obávat, že by došlo k poškození nebo poškrábání vaší podlahy.

dokonale čistá podlahaPo vyčištění…

Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Tuto službu od naši firmy Brno čištění podlah  rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům.

Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát ž třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz.

cena čištění podlahNa konzervování…

Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností. Mezi výhody tohoto polymerů patří například to, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má protiskluzový efekt, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Pracujeme s nimi dlouhodobě a jsme s ním spokojeni nejen my, ale i řada našich zákazníků. Jednou z nich byla i paní, která řešila ten problém, že si novu podlahu polila horkým olejem, když si k obědu připravovala smažený květák.

Díky bohu…kolik stojí čištění podlah

Díky bohu se nepopálila a tak neštěstí odnesla pouze její podlaha. A to už byla naše starost. Jelikož měla plovoucí podlahu, byla stále mastná v těch záhybech, kterou plovoucí podlahy mívají. Takže jsme vše vyčistili pomocí našeho stroje, ale byla opět podlaha dokonale čistá.Dále si ji nechala na naše doporučení i zakonzervovat. Protiskluzový efekt má jistě nesporné výhody, které již určitě paní objevila.